Chiara Ferragni është ndikuesja numër një në botë, jo vetëm për numrin e madh të ndjekësve, por  dhe për influencën e vertetë që arrin të ushtrojë.

Prandaj pëlqehet kaq shumë.

Ikona e stilit për botën dhe për 10,5 milionë followersat e saj, është bërë sipërmarrëse me një prej linjave të saj të modës dhe dyqanet e pa numërta që do të hapen së shpejti në të gjithë globin.

Jo vetëm kaq po ajo u përfol së fundmi  shumë dhe për dasmën e saj me madhështore me reperin Fedez.

Image

Duke qenë se blogerja ka një numër të madh ndjekësish dhe influencën që ka, ajo është shumë aktive në rrjetin social Instagram.

Së fundmi ajo na ka suprizuar të gjithëve.

Në një video të publikuar në Instastory duke ushqyer të birin dëgjohet se blogerja e njohur i fol në gjuhën shqipe të birit.

Ajo i thotë vogëlushit teksa e ushqen shumë mirë, siç mund ta ndiqni në videon e mëposhtme.