Këngëtarja Çiljeta Xhilaga njihej për përmasat e bëshme trupore.

Gjoksi i saj gjigant ka qenë ndër më të komentuarit në mediat rozë dhe kur ajo vendosi ta zvogëlojë u habitën të gjithë.

Fakti që Çili karakterizohej me ato përmasa, ka bërë që vëmendja drejt saj të jetë më e vogël se më herët.

Ajo kishte marrë një vendim, që ta zvogëlonte gjoksin mirëpo, prapë se prapë dukej seksi. Por në foton e fundit këngëtarja duket akoma më e dobët dhe kjo ka ngjallur dyshime në mos ka ndërhyrë për ta zvogëluar akoma më shumë gjoksin.

Pranë fotos ka marrë komente të shumta, ndërsa shihet e veshur me shumë stil.

ImageImage