Ajo ka dëshmuar pse është një nga modelet më të mirat në botë, me paraqitjet e saj në Javën e Modës në Milano.

Dhe Bella Hadid shfaqi magjinë e saj edhe njëherë në pistën e modës, në shoun e Moschino, të enjten,

Mbretëresha e pasarelave tregoi figurën e saj sensacionale e veshur me kostum transparent.

21 vjeçarja ekspozoi gjoksin seksi pa sytjena.

Image

Image