Ajo ka sjellë “stuhi” në Milan Fashion Week.

Dhe Bella Hadid dëshmoi se ajo mund të marrë vëmendjen po aq lehtë si në pasarelë, derisa mori pjesë në darkën e Bulgari Spring/Summer ’19  në Itali, të premten,

21 vjeçarja u shfaq mahnitëse në një fustan të gjatë të zi, duke treguar asetet.

Gjoksi joshës dhe këmbët e gjata seksi morën gjithë vëmendjen.

Image
Image