Anjeza Shahini ka vite që tashmë është larguar nga Shqipëria, ku ka ndërtuar jetë të re në Angli me diplomatin anglez Paul Edward Conolly.

Këngëtarja që shquhet për vokalin e saj të fuqishëm, pikërisht në tre vjetorin e martesës, ka ndarë një fotografi të ëmbël me bashkëshortin e saj me ndjekësit e saj në llogarinë Instagram.

Në fotografi shfaqen çifti në krahët e njëri-tjetrit, ku këngëtarja shkruan: 3 vjet martuar …Çift i lumtur jemi ne.

Ndryshe dyshja patën kurorëzuar dashurinë e tyre përmes një ceremonie private dhe larg medieve në vitin 2015.

Image