Velina e ‘Stop’ dhe modelja, Alesia Bami është padyshim një nga vajzat më të komentuara të showbizit dhe që tërheq shpesh vëmëndjen për fotot provokuese apo deklaratat.

Tanimë Alesia është kthyer në një personazh për të cilën publiku është gjithmonë kuriozë të dijë më shumë mbi jetën e saj private dhe profesionale.

Që prej fillimit të karrierës së saj e deri sot Alesian e kemi parë më të njejtën pamje, por së fundmi modelja ka bërë një ndryshim drastik për shkak se në fotot e saj të fundit ka vendosur lente.

Image

Lentet bojëqielli kanë bërë që Alesia të marrë një pamje krejt tjetër dhe madje as të mos njihet që me shikimin e parë.

Sigurisht nuk kishin si të mungonin komplimentat e pafundme për modelen në këto foto të postuara nga ajo në Instagram.

Image