Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër, ku si pasojë ka humbur jetën një person. Në përplasjen e fortë që pati mes një makine dhe një motori, humbi jetën drejtuesi i kësaj të fundit.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 20:30 minuta në aksin Shkodër- Vau i Dejës në fshatin Kaç.