Agnesa Vuthaj vazhdon të jetë përherë në fokus të mediave rozë.

Ish-miss Kosova dhe Shqipëria, vjen me imazhe e fotosesione të ndryshme, ku shfaq bukurinë që e karakterizon, prandaj edhe komentohet tej mase.

Ajo qëndron afër ndjekësve të saj edhe me poza ‘joshëse’. E tillë është edhe ajo që ka postuar sot në orët e para të mëngjesit.

E shtrirë në shtrat, e sapo zgjuar, ajo duket tejet e ëmbël ku shkruan: A paskam harru me fshi grimin mbrëmë?

Siç duket bukuroshja ka pasur një natë të gjatë, saqë e lodhur ka harruar ta pastroi fytyrën.

Image