Ajo është pa dyshim një prej modeleve më të bukura shqiptare.

Adrola Dushi edhe një herë ka treguar pse gëzon epitetin e një prej femrave më seksi shqiptare.

Bukuroshja ka realizuar një sesion fotografik me Cristhian Isturiz, një mjeshtër fotografie ky nga Neë Yorku.

Dhe, Adrola duket vërtet bukur në imazhet e publikuara, duke nxitur komente për dukjen e saj pa makijazh, si femra më e bukur shqiptare e cila s’ka nevojë përartist të makijazhit.

Adrola kohëve të fundit po qëndron në Neë York ku po punon në projekte të saj të reja.

Ajo është parë edhe në shoqëri të modeleve tjera si Xhesika Berberi, teksa po ashtu është edhe një nënë e lumtur dhe këtë e ka potencuar shumë herë në intervistat e saj.

Image
Image