Reperi ka uruar gruan e tij për ditëlindje.

Reperi me prejardhje shqiptare, Action Bronson emri i të cilit është Arian Asllani, njihet për sukseset e tij të mëdha në muzikë.

Përveç në aspektin muzikor, reperi nuk ka folur shumë për jetën e tij private, megjithatë ai është i martuar e ka dy fëmijë, shkruan rtv21

Sot bashkëshortja e reperit feston ditëlindjen, dhe nuk ka munguar as urimi i tij për mbretëreshën të.

“Urime ditëlindjen mbretëresha ime, personi më i rëndësishëm në këtë planet. Të dua marrëzisht”, ka shkruar ai sipër fotografisë.