Sofia Richie festoi ditëlindjen e 20-të në një vend të nxehtë.

Modelja, e cili u bë 20 vjeçe të shtunën, është parë e shoqëruar nga i dashuri i saj Scott Disick dhe miqtë Joe Francis me gruan Abbey Wilson, në Puerto Vallarta, Mexico.

Sofia postoi edhe fotografi nga ajo ditë të cilën ju mund ta shihni më poshtë.

Image