Vera e këtij viti ka qenë përplot angazhime për këngëtaren Tayna, e cila hyri fuqishëm në skenën e muzikës shqipe.

Dhe pas koncerteve të shumta, reperja ka gjetur pak kohë për t’u relaksuar në plazh.

Ajo ka ndarë disa momente me fansat e saj të shumtë në Instagram ku ka pozuar me bikini të kuqe dhe ka marrë qindra pëlqime e komente.

Por komenti më i bukur është ai i Xum Allushi-t, i cili i thotë: “Lyhu i cik me voj ullini”, siç bëjmë të gjithë kur shkojmë në plazh.

Image