Perez takohet me Modric sot.

Real Madridi do të takohet sot me Modricin për ta sqaruar të ardhmen e lojtarit, pas interesimit të Interit, shkruan Marca.

Klubi italian është përfolur shumë në kohët e fundit për një transferim të Modricit.

Mirëpo Reali i ka refuzuar deri më tani ofertat për yllin e tij.

Klubi spanjoll dhe Modric priten të takohen dhe të bisedojnë sot për mundësin e vazhdimit të kontratës apo edhe dëgjimit të dëshirës së mesfushorit, e cila thuhet se është largimi nga Bernabeu.

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.