Ato të dyja janë të njohura për veshjet e tyre provokuese dhe ndërhyrjet kirurgjike.

Të dielën në mbrëmje, Marnie Simpson dhe Chloe Ferry, janë shfaqur bashkë, duke dhuruar një paraqitje të zjarrtë, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Por, vëmendjen më të madhe e mori Chloe, e cila u shfaq me një fustan të ngushtë, që ia nxori në pah format seksi trupore.

Ndërkaq shoqja e saj Marine, dukej joshëse me një kostum ngjyrë kafe.

Image