Kylie Jenner ka treguar linjat e saja mahnitëse trupore derisa merr pjesë në një aheng në West Hollywood.

Ylli 21-vjeçar i realitetit ka dëshmuar edhe një herë se është një “seks bombë”, veshur me fustan të zi.

Ndryshe, kohëve të fundit kompania e veshjeve Woods është në bashkëpunim me linjat kozmetike, njëra prej të cilave është e Kylie dhe një tjetër që ende nuk është bërë e ditur.

Image