Trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha është treguar mjaft e rezevuar sa i përket dasmës së saj me moderatorin Ledion Lico.

Por duket se këtë herë ajo ka vendosur të publikojë dicka për ndjekësit e saj. Foton kryesore në Instagram ajo e ka vendosur pikërisht nga dasma dhe shfaqet duke u puthur me bashkëshortin e saj në një imazh bardh e zi.

Dasma u zhvillua gjatë muajit gusht në Como të Italisë.

Image