Dy muaj më parë bukuroshja Marina Fara u zhduk pa asnjë shpjegim nga çdo rrjete social,duke shijuar larg syrit të publikut dhe mediave pushimet verore.

Image

Mirëpo pas dy muajsh mungesë, ajo është rikthyer sërish me pozat seksi, duke hapur një llogari të re në Instagram.

Image

Ajo ka publikuar disa foto të sajat, e disa të tjera ku shfaqet me mamanë ose mikeshat, ndërkohë që ndjekësit sa vijnë e shtohen në profilin e saj të ri.

Image