Fituesi i Ligës se Kampionëve kishte mundësi që të nënshkruante me Icardin

Real Madridi e refuzoi mundësinë për të nënshkruar me sulmuesin e Inter, Mauro Icardi pasi që kishte mbajtur negociata me përfaqësuesit e tij.

Sipas Libertad Digital, agjentja dhe gruaja e Icardit, Wanda Nara e kishte shtyrë përpara një marrëveshje me kampionët europian qëkurse kishte filluar ky vit.

Por, Los Blancos nuk kishin interes për ta transferuar atë në Santiago Bernabeu, duke refuzuar kështu këtë mundësi të artë.

Loading...