Mesfushori i Manchester United nuk do të dëshironte që të transferohet në Santiago Bernabeu

Paul Pogba nuk ka interes që ti bashkohet Real Madridit dhe para tyre do të nënshkruante me Barcelonën, shkruan Don Balon.

Mesfushori i Manchester United dëshiron të largohet nga Manchester në janar dhe dëshiron Camp Noun sepse aty ai do të mund të luante me Lionel Messi.

Barca ka kohë që e kërkon Pogban i cili tani nuk ka dëshirë që ta humbet shansin dhe të luaj për ta.