Një fëmijë ka mbetur i lënduar lehtë nga një aksident rrugor i regjistruar pasditen e sotme.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Ura  e Mbrostarit në Fier, ku dy automjete, njëra tip “Toyota” dhe tjetra “Audi” janë përplasur mes tyre.

Policia e mbërritur në vendin e ngjarjes ka nisur hetimet për aksidentin.