6 muaj më parë reperi i njohur Stresi dhe bukuroshja Kejsi kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre , duke tërhequr vëmendjen e publikut e duke u bërë kryefjala e të gjithave mediave.

Image

Mirëpo se fundmi fansat kanë vënë re se ato kanë fshirë fotot dhe nuk ndiqen më në Instagram.

Një fanse ditën e djeshme e ka pyetur Kejsin :’A jeni ndarë më Stresin? Thjesht po pyes se i keni fshirë fotot të dy me njeri tjetrin dhe s’e keni follow njeri –tjetrin?’

‘Unë jam e martuar nuk e njoh fjalën ndarje’ i është përgjigjur Kejsi.

Image