Becky Hudson është dëshmi e gjallë e fuqisë së Instagram’it.

“Kam lindur dhe jam rritur në Riçmond, Virxhinia. Fillimisht punoja si artiste makiazhi, më pas vendosa të hap një llogari në Instagram dhe të publikoj disa fotografi joshëse”, ka treguar zeshkanja përvëluese për Maxim.

“Ato tërhoqën vëmendjen e disa fotografëve, dhe gjithçka vazhdoi nga aty. Pas më pak se një viti, u zhvendosa në Los Anxhelos, arrita t’i bëj mbi 723.000 ndjekës, por s’po i numëroj më”, është shprehur ajo.

Gjoksi gjigant, me madhësi 36DDD, e ka bërë atë mjaft të pëlqyer. Në popullaritetin e zeshkanes në Instagram kanë ndikuar edhe sytë e kaltër joshës, por edhe të pasmet seksi.

Nëse trendi i popullaritetit të saj vazhdon kësisoj, ajo pritet t’i bëjë një milion ndjekës para fundit të këtij viti.