Kylie Jenner ka treguar linjat e saj “vrastare” derisa është paraqitur me pantallona seksi dhe me një kolazh të ri makijazhi

Ajo duket si një bombë e vërtetë seksi.

Kylie Jenner ka postuar disa foto në Instagram që janë përhapur shumë shpejt në rrjet.

Nëna e një fëmije, ka treguar kukat e saj seksi, gjoksin derisa është bërë bionde.

Thuhet se makijazhi i saj shumëngjyrësh është nga koleksioni i saj më i ri që është inspiruar nga shoku i saj Jordyn Woods. /GazetaExpress/