Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia së fundmi ka publikuar dy projekte të reja muzikore.

“Kujt po i han”, në bashkëpunim me Don Phenom dhe “Rendez Vous”, janë dy këngët e reja të publikuara nga ajo.

Si në klipet e saj e po ashtu edhe në rrjete sociale Enca vjen shumë e ‘nxehtë’, dhe pothuajse gjithnjë vë në fokus format trupore. Nëse mendoni se trupi i saj është bombastik, gaboheni! Në videon që do t’jua sjellim më poshtë, Haxhia habit me linjat trupore, që mesa duket ky është një realitet i hidhur për të.

Në një video që po qarkullon në rrjete sociale, ajo shihet duke performuar këngën ‘BowDown’, të cilën Noizy tashmë e ka fshirë nga kanali, Youtube.

Këngëtarja 23-vjeçare shfaqet tërësisht ndryshe, saqë haptazi mund të thuhet se është një balenë e vërtetë, shkruan lajmi.