Modelja dhe këngëtarja Morena Taraku njihet për linjat e saj seksi.

E vetëdijshme për këtë, ajo vazhdimisht ‘qeras’ fansat e saj me foto dhe video provokuese, përcjell ORAinfo.

Se fundmi Morena po i kalon pushimet në Turqi. Nga atje ajo po vazhdon të publikojë momente që e përcjellin atë gjatë ditës.

Morena, ka publikuar një video ku shihet duke emituar yllin e muzikës pop Michael Jackson. Ajo do t’iu befasoj me vallëzimin e saj.

Per video kliko ketu: https://www.instagram.com/stories/morenataraku/