Pasi Iggy Azalea ishte parë me yllin e NBA-së Jimmy Butler në Malibu gjatë vikendit, shpërthyen spekulimet për lidhjen e tyre të mundshme.

Por, këngëtarja mohon një gjë të tillë duke thënë se ata kishin qenë duke drekuar në një restorant.

“Ju lutem ndaloni të thoni se jam duke u takuar me dikë nëse më shihni duke qëndruar me ndonjë burrë beqar”, tha ajo.

Inggy insiston se të dy ata kishin një bisedë normale dhe jo një takim sikurse sugjerojnë të tjerët.

Këngëtarja 28-vjeçare më 2015 ishte fejuar me Nick Young, me të cilin u nda më vonë