Modelja e njohur shqiptare, Emina Çunmulaj vite më parë ishte vazhdimisht aktive në pjesëmarrjen në sfilata për markat më të njohura në botë.

Kohët e fundit ajo i është përkushtuar më së shumti familjes së saj dhe duket se pasionin dhe profesionin e ka lënë disi pas dore.

Mirëpo modelja nuk ka humbur linjat e saj prej modele-je.

Sot ajo ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram foto ku shfaqet me bikini, dhe e ka titulluar ‘Kap rrezet e fundit’.

Image

Modelja që  edhe pse ka dy fëmijë, duket më në formë se kurrë.