Pasi e tradhtoi 35 herë të dashurën gjermane, futbollisti i Kombëtares kapet mat me këngëtaren shqiptare.
Futbollisti i Kombëtares shqiptare, Mërgim Mavraj i befasoi të gjithë vitin e kaluar teksa e dashura e tij gjermane, Lisa, e akuzoi se ai e kishte tradhtuar plot 35 herë. Ata kishin pasur së bashku një lidhje 4-vjeçare, por sipas Lisës, tradhtitë e Mërgimit çuan në prishjen e marrëdhënies së tyre.

Mirëpo me sa duket ylli i Kombëtares shqiptare e ka lënë pas krahëve lidhjen me të dashurën gjermane dhe ka nisur një lidhje me një këngëtare të njohur shqiptare.

Ai është fotografuar nga “Indeks” në shoqërinë e këngëtares Adea Pula. Takimi i tyre romantik është realizuar në një nga hotelet e njohura të Prishtinës dhe ata janë shfaqur shumë të afërt me njëri-tjetrin.