Ylli i Love Island, Megan Barton Hanson ka treguar gjoksin e saj seksi, në moment kur ishte e veshur me një fustan veshje të çelur. Në foto ajo ka ftuar edhe të dashurin e saj Wes Nelson…

Por derisa ka bërë kështu, ajo thuhet se ka pasur një natë të nxehtë me disa vajza në një party.

Foto e Megan, shumë e nxehtë, është postuar të martën në Instagramin e saj, ndërsa ka treguar se në mbrëmje ajo ka dalë pa të dashurin e saj, Nelson  – të cilin e ka takuar gjatë verës në serinë e njohur të televizionit ITV2.

Ylli, ka pozuar shumë e nxehtë, me një veshje të hapur, të shoqëruar me çorape polake, duke treguar pothuajse tërë gjoksin dhe duke treguar pozën e saj joshëse seksi.

“Imagjinoni nëse do të ishte ribashkuar @wes.nelson”, ka shkruar ajo në legjendë të kësaj fotografie.

Image