Modelja e famshme e ‘Victoria’s Secret’, Martha Hunt gëzon linja përfekte trupore.

Ajo këtë e shfaq në çdo imazh që publikon në rrjete sociale.

Në një foto të publikuar së fundi në instagram ajo duket tejet joshëse.

E veshur vetëm në të brendshmet e poshtme, ajo ka shfaqur trupin dhe këmbët e gjata seksi.

Image