Këtë muaj Sara Hoxha dhe Ledion Liço kurorëzuan me martese dashurinë e tyre më një ceremoni madhështore pranë liqenit të Comos në Itali.

Image

Vetëm ditën e sotme Lori ka ndarë më ndjekësit në Instagram foto nga nata e festës, ku mund të themi me plot bindje se ka shkëlqyer.

Lori shfaqet e veshur me një fustan të gjatë ngjyrë argjendi, me flokë të mbledhura dhe dekolte të hapur, pamje e cila u komplimentua menjëherë nga ndjekësit e saj në Instagram