Kourtney Kardashian po shijon pushimet në Cabo.

Dhe ylli televiziv vuri në pah format e saj bombastike me bikini portokalli.

39-vjeçarja është fotografuar ndërsa shijon rrezet e diellit.

Anëtarja e klanit Kardashian duket shumë seksi.