Figurat publike përveç famës janë përballur gjithmonë me anët e këqija të saj.

Një moment jo fort të këndshën e ka kaluar dhe gazetarja Fiori Dardha,e cila pas publikimit të një fotoje me të birin e saj në Instagram,ka marrë një koment që nuk i ka pëlqyer aspak.

Image

Komentuesja i kishte shkruar Fiorit në foton që kishte publikuar në Instastory ‘Dy qorra’ për të dhe të birin.

Gazetarja nuk ka duruar dhe  ka publikuar mesazhin, duke ju kthyer keq komentueses.

Image

 

Moderatorja ka shkruajtur: ‘Si mundet një njeri të jetë kaq malinj? Si mundet një qënie njerëzore të shprehet në këtë mënyrë për dikë që nuk i ka bërë asgjë? Aq më tepër për një fëmijë. Zot na ruaj nga mendjet e sëmura’