Kaia Gerber  ka festuar lansimin e brendit të saj të veshjeve në bashkëpunim me Chanel’s Karl Lagerfeld të enjten në Los Angeles.

Modelja 16 vjeçare e cila mbante veshur kostum nga koleksioni i saj, pozoi në eventin nga REVLOVE,

E veshur në të zeza dhe me taka të larta, ajo ekspozoi barkun e sheshtë dhe këmbët e gjata seksi.

Image
Image