Ajo ka qenë e zënë duke realizuar komedinë e saj të re të Netflix “Murder Mystery” në liqenin Como.

Por Jennifer Aniston dhe ylli i saj Adam Sandler u shfaqën së bashku në skenat e reja në Milano të hënën.

Aktorja 49 vjeqare dukej shumë pozitive me një fustan të shkurtër të bardhë me lule, derisa ecte dorë për dorë me aktorin 51 vjeqar.

Image