Modelja Amber Rose njihet për format perfekte trupore.

Në fokus të secilës paraqitje të saj janë të pasmet bombastike të Amber, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundi ka postuar një video në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën e filmojnë në rrugë.

E veshur në xhinse të ngushta, bukuroshja po ecte rrugës derisa po filmohej nga afër nga dikush prapa saj.

Videoja është komentuar shumë në Instagram si dhe është shikuar mbi 1 milion herë nga ndjekësit e saj.

Yo Daddy is so good to me 😂😋🍑 Jeans by @fashionnova

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on