Këngëtari i njohur dhe producenti shqiptar, Elgit Doda dhe prezantuesja e njohur, Klea Huta, janë tashmë në romancë të konfirmuar.

Kështu, çifti i famshëm kanë zgjedhur fotografin profesional, Fadil Berishën për setin e ri fotografik.

 

Veç 20’ @fadilberisha 📷❤️

A post shared by Klea Huta • Aмlα • (@kleahuta) on