Tayna është një prej femrave më të komentuar së fundmi në shobizin shqiptar,e cila ka tërhequr vëmëndjen e publikut jo vetëm me talentin e saj në rep, por edhe me format seksi që nuk ngurron ti ekspozojë në foto e video të ndryshme.

Shpesh e kanë akuzuar për silikon dhe photoshop, mirëpo ditën e sotme ajo ja ka mbyllur gojën të gjithëve kur ka publikuar një foto bombastike me bikini, kur ka treguar format e saj.

Image

‘Ik bre se krejt silikon edhe photoshop je.Edhe veshu pak’-ka shkruar ajo me ironi fjalët e ndjekësve,duke i mbyllur gojën njëherë e mirë thashethemeve.

Image