Ajo është një prej femrave më të komentuara dhe ndjekura në të gjithë botën për momentin.

Bëhet fjalë për këngëtaren me origjinë shqiptare, Dua Lipa, e cila po shijon majat e suksesit në muzikë.

Këngëtarja na ka bërë të gjithëve krenarë dhe së fundmi na ka gëzuar akoma më shumë kur ka ndarë me ndjekësit lajmin e bukur se me sukseset e saj ka hyrë në histori.

Dua është femra e parë dhe e vetme që kryeson në aplikacionin “Spotify” me katër këngët e saj, gjë e cila nuk ka ndodhur asnjëherë më parë.

Image