Aktorja e njohur Fahriye Evcen ka marrë një lajm vërtet të trishtë.

Babai i saj, Ramazan Evcen është diagnostikuar me kancer në stomak.

Ai ka bërë një ndërhyrje dhe thuhet se gjendja e tij shëndetësore është përmirësuar. Fahriye dhe Burak kanë shtyrë pushimet e tyre pas këtij lajmi.

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.