Demi Rose ka festuar nisjen e aplikacionit të saj Demi Rose me një fustan të zhveshur gjatë të dielës.

Modelja britaneze 23 vjeqare arriti në Galerinë e Londrës me një veshje të shkurtër, duke lënë pak jashtë imagjinatës me veshjen e saj zbuluese.

Demi kishte lënë flokët e saj kaqurrela të lira dhe u përpjek shpejtë të shpëtonte nga shiu

Image