Dafina Zeqiri po vazhdon me sukses të shfaqet në koncerte të ndryshme duke argëtuar në maksimum publikun.

Por, pos jetës prej artisteje ka edhe një jetë sentimentale dhe herë pas here e shfaq në rrjetet sociale.

Së fundi, faqja hiphop.al në Instagram ka publikuar një video të një momenti të veçantë të këngëtares sonë.

Ajo shihet në ndejë përkrah të dashurit nga Republika Domenikiane, me të cilën tash e sa kohë është e lidhur, Jose.

 

Daffy me te dashur😍😍 ❤️❤️

A post shared by hipphop.al™ (@hipphop.al) on