Ajo ka goditur skenën gjatë turneut të saj në Piece Of Me.

Megjithatë, Britney Spears u shfaq larg nga skena në një moment kur shijoj një darkë në restaurantin La Society në zonën e Saint German në Paris, të hënën, një ditë para shfaqjes së ardhshme.

Ylli i hitit Sometimes kishte veshur një bluzë ngjyrë trëndafili dhe një palë xhinse, me qizme të gjata lëkure.

Image