Ajo e kaloi verën e veshur në bikini, derisa u paraqit në shoun Love Island në ITV2.

Dhe 29 vjeçarja Laura Anderson ishte sërish në bikini duke ekspozuar hiret trupore, gjatë pushimeve në Dubai,

Të enjten bukuroshja bionde u shfaq tejet seksi në bikini bardhë e zi.

Biondja që është në lidhje me Paul Knops tregoi barkun e sheshtë, këmbët e gjata dhe gjoksin seksi.

 

Image
Image