Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, sot feston ditëlindjen.

Ajo mbush 29 vjeç, në kohën kur sukseset e saja nuk kanë të ndalur, ndërsa ka marrë shumë urime nga fansat, miqtë dhe familjarët e saj.

U bëfsh 100, Bebe!