Ata kanë qenë në Sardinia duke xhiruar për TOËIE dhe tani Amber Turner dhe Dan Edgar po pushojnë në Greqi.

Dyshja janë fotografuar në plazh duke shijuar pushimet bashkë,

Ambër e veshur në bikini të zeza ka treguar format tejet seksi trupore, barkun e sheshtë, këmbët dhe gjoksin seksi.

Çifti kanë shkëmbyer puthje romantike në plazh.

Image
Image