Ed Sheeran ka nxitur spekulimet se është martuar.

Këngëtari njoftoi fejesën me Cherry Seaborn në janar.

Dhe tani ka lënë të nënkuptohet se është martuar fshehurazi.

Ndërsa gazetari po e pyeste yllin e muzikës për planet e martesës: A e ke zgjedhur datën? Ku do të zhvillohet?,Sheeran heshti përpara se të buzëqeshte dhe të tregonte unazën që mbante në dorën e majtë.

Ai qeshi dhe tha “Yeah” kur gazetari u shpreh: “Kjo është emocionuese”.

Dhe pyetjes sesi arriti ta menaxhonte këtë, këngëtari i ‘Shape Of You’ iu përgjigj: “Unë kurrë nuk do të bëj asgjë publike gjithsesi.”