Myleene Klass është duke vazhduar pushimet  e saj të nxehta në Kroaci.

40-vjeçarja nga atje po ndan vazhdimisht poza të nxehta, shkruan Daily Mail,

Në pozën e fundit, ajo shfaqet duke pozuar me bikini të verdha, me të cilat ekspozon gjoksin.

Format e saj janë vërtetë mbreslënëse dhe për zili edhe nga femrat me gjysmën e moshës së sa