Argjentina Ramosaj, këngëtarja e njohur shqiptare shumë shpesh na mahnitë me imazhet e saj.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë elegante në fustanin e zi me krahët e hapur.

Flokët si gjithmonë, ia shtonin nurin dhe hijeshinë këngëtares shqiptare.

Ndryshe, Argjentina këtë verë ka sjell disa projekte të cilat janë shëndrruar ne hite.

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.