Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Transballkanike në Vlorë.

Një automjet tip Toyota me targe AA633NF ka goditur një fëmijë.

Fëmija i moshës 3-4 vjeç ka qenë duke kaluar rrugën, i vetëm por është futur me shpejtësi në rrugë dhe drejtuesi i automjetit nuk ka mundur ta shmangë.

Fëmija ndodhet në gjendje të rëndë në spital. Raportohet se shoferi e ka shoqëruar fëmijën në spital, dhe më pas është ndaluar nga policia.

Loading...
  ga('create', 'UA-63475902-1', 'auto', {'name': 'newTracker'});  // New tracker.   ga('send', 'pageview');   ga('newTracker.send', 'pageview'); // Send page view for new tracker.